Клички котів і кішок

Ваша кішка гідна хорошого імені, яке відображає її характер. Хто вона? На кого схожа? У чому унікальність її характеру? Як знайти те ім'я, що є якнайкращим для кішки? Як вибрати один із стількох варіантів?

Перш за все, необхідно врахувати, що кішки краще запам'ятовують імена, що складаються з одного-двох складів. Довгі імена є сенс скоротити, щоб вони легше сприймалися вашим вихованцем. Наприклад, довгі, складні аристократичні імена, які часто зустрічаються у кішок з родоводом, утомливі для щоденної вимови.

На відміну від людських імен, котячі майже не мають обмежень. Ви можете дати ім'я відповідно до фізичної особливості, рисою вдачі кішки або ж взагалі на честь улюбленої групи або обставин, при яких з'явилося кошеня. Не поспішайте, напишіть список, скоротіть його, спробуйте декілька імен перш, ніж ви виберете одне. Тільки не захоплюйтеся, інакше ваша кішка дуже сильно розгубиться. Ваш новий друг заслуговує правильне ім'я, яке йому підходить.

"Головне - це любов", скажете ви, "а ім'я - справа десята". Любов, дійсно, найкоштовніший подарунок для будь-якої живої істоти, але й вибором імені зневажати не варто. Трохи перефразуємо знамените висловлення капітана Врунгеля: "Як кота ви назвете, так і життя він проживе!"

Як же впевнитися, що обрана кличка пасує котові?

Перша порада - покладайтеся на інтуїцію. Друга порада - вимовте обране котяче ім'я вголос. Якщо кіт на нього якось зреагує, значить це його ім'я.

Варто пригадати одну фразу, вона належить T. З. Еліоту, Нобелівському лауреату у області літератури. Він сказав, що кожна кішка повинна мати три імені: щоденне ім'я, гідне офіційне ім'я, і третє - "...яке знає тільки кішка, але нікому не говорить, навіть якщо її про це дуже попросити".

Для того, щоб краще підібрати ім'я подивіться список кличок котів і кішок: